Monitor 24" PHILIPS 240SW9 TN + film Widescreen

Monitor 24" PHILIPS 240SW9 TN + film Widescreen

  • -31%
  • Виробник: Philips
  • Модель: 10000030786
  • Закінчується
  • Монитор 24" PHILIPS 240SW9 TN+film WidescreenSmartImage: зручні функції для оптимізації зображенняSmartImage - це унікал..

  • Закінчується 1799
  • 1799 грн

    2599 грн

  • Found_cheaper?
Висока якість товарів

14 днів Гарантії

Швидка доставка по всій країні

Знижки постійним клієнтам

Дропшипінг

Оптова ціна

Напишіть або зателефонуйте нам


Телефон: (068) 077-98-57 (066) 672-75-24


Монитор 24" PHILIPS 240SW9 TN+film Widescreen

SmartImage: зручні функції для оптимізації зображення

SmartImage - це унікальна сучасна технологія Philips, що дозволяє аналізувати відображуване вміст на екрані для оптимізації характеристик дисплея. Зручний для користувача інтерфейс надає вибір різних режимів, таких як "Офіс", "Графіка", "Розваги", "Економічний" і т. Д. Відповідно до використовуваним додатком. Залежно від обраного режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність, насиченість кольору і різкість зображень і відео, забезпечуючи виняткову якість зображення. У режимі "Економічний" споживання енергії максимально знижений. У будь-який час можна легко встановити необхідний режим натисненням однієї кнопки.

TrueVision: професійна якість зображення

TrueVision є провідною запатентованою технологією компанії Philips для точної настройки кольору і параметрів монітора, що забезпечує максимальну якість зображення, а також є гарантією того, що кожен вироблений монітор (а не тільки контрольні вибірки) пройде систему контролю в чотири рази серйозніше, ніж вимоги, що пред'являються Microsoft Vista. Тільки компанія Philips готова вжити таких заходів для того, щоб забезпечити високу якість зображення кожного виробленого монітора.

SmartContrast: для неймовірно насичених відтінків чорного

SmartContrast - технологія Philips, яка аналізує відображуваний контент і автоматично налаштовує кольори і інтенсивність підсвічування для динамічного поліпшення контрасту. Тим самим забезпечується оптимальний рівень контрастності і найкращу якість цифрового зображення, а також велика насиченість темних відтінків, що особливо важливо під час ігор. При виборі економічного режиму рівень контрастності регулюється, а підсвічування настроюється для оптимальної роботи зі стандартними офісними програмами та економії електроенергії.

Основні характеристики Монітор
Час відгуку (GTG) 5 мс
Діагональ екрану (дюйм) 24"
Роздільна здатність екрану (макс.) 1920x1200
Тип матриці TN + film
Екран Монітору
Підсвічування CCFL
Яскравість дисплея 300 Cd/m
Інтерфейси Монітору
Входи DVI VGA

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

PHILIPS 240SW9 TN+film Widescreen, купити недорого б/у монітор PHILIPS 240SW9 TN+film Widescreen, купити недорого б/у монітор PHILIPS 240SW9 TN+film Widescreen, Монітор PHILIPS 240SW9 б/у, недорого б/у монітор PHILIPS 240SW9, недорого PHILIPS 240SW9