LED панель 43" Philips 43BDL4050D NEW

LED панель 43" Philips 43BDL4050D NEW

  • Уцінка
    2 x HDMI
    USB 2.0
  • Виробник: Philips
  • Модель: Philips-43BDL4050D
  • Закінчується
  • Причина уценки: царапины LED панель 43"  Philips 43BDL4050DLED панель Philips 43BDL4050D/00 на базі ОС Android – швидки..
Висока якість товарів

14 днів Гарантії

Швидка доставка по всій країні

Знижки постійним клієнтам

Дропшипінг

Оптова ціна

Напишіть або зателефонуйте нам


Телефон: (068) 077-98-57 (066) 672-75-24


Причина уценки: царапины

LED панель 43"  Philips 43BDL4050D

LED панель Philips 43BDL4050D/00 на базі ОС Android – швидкий, інтелектуальний рекламний дисплей.

Зберігайте та відтворюйте контент, використовуючи внутрішню пам'ять

Зберігайте та відтворюйте вміст, використовуючи внутрішню пам'ять. Завантажуйте медіаконтент і одразу відтворюйте його на дисплеї. Пам'ять використовується разом із інтернет-браузером і служить кеш-пам'яттю. У разі виникнення збоїв у роботі мережі відтворення контенту продовжується з кеша, що дозволяє використовувати медіафайли навіть у тому випадку, коли підключення до мережі відсутнє.

Завдяки функції відмовостійкості ваш контент завжди буде під захистом

При використанні контенту з рекламною метою необхідно бути впевненим у його постійній доступності. Навіть якщо проблеми з відтворенням здаються малоймовірними, варто скористатися функцією стійкості до відмови. Вона забезпечує постійний захист контенту та за допомогою інноваційної технології запускає відтворення з резервної копії у разі несправності медіаплеєра. Функція відмови стійкості запускається автоматично при збої в роботі основного джерела вхідного сигналу. Просто виберіть основне джерело вхідного сигналу та встановіть підключення для системи стійкості до відмови. Тепер ви можете бути впевнені, що контент надійно захищений.

SmartPower для економії електроенергії

Інтенсивність підсвічування може регулюватися та встановлюватись системою, яка знижує енергоспоживання на 50%, що істотно позначається на витратах.

CMND – це надійна платформа керування дисплеєм, яка дозволяє оновлювати та організовувати контент за допомогою функції CMND & Create або змінювати налаштування за допомогою функції CMND & Control. Тримайте все під контролем за допомогою CMND. Керування налаштуваннями кількох дисплеїв за допомогою CMND & Control

Керування налаштуваннями кількох дисплеїв за допомогою CMND & Control

CMND & Control забезпечує централізоване керування кількома дисплеями. Віддалене відстеження, налаштування дисплея та оновлення програмного забезпечення, а також можливість налаштування та конфігурації одночасно кількох дисплеїв, наприклад відеостін або поліекранних систем, – вам гарантовано максимально зручне керування мережею дисплеїв.

Створюйте та оновлюйте контент за допомогою CMND & Create

Створюйте та оновлюйте контент за допомогою CMND & Create Розробляйте та створюйте яскравий контент за допомогою ефективного інструменту CMND & Create. Інтерфейс Drag and Drop, завантажені шаблони та вбудовані віджети дозволяють створювати вражаючий контент, який приверне увагу ваших клієнтів. Підтримка портретного та альбомного режимів.

Підключення та керування контентом за допомогою хмарного сховища

Підключення та керування контентом за допомогою хмарного сховища Підключайтеся та керуйте контентом за допомогою хмарного сховища через вбудований браузер HTML5. За допомогою браузера на основі Chromium ви зможете створювати контент у режимі онлайн та підключати один дисплей або всю мережу пристроїв. Скористайтеся зручними функціями відображення контенту з роздільною здатністю Full HD у портретному або альбомному режимі, потокової передачі контенту в режимі "Зображення-в-картинці" (PiP) або підключіть дисплей до Інтернету через мережу WiFi або за допомогою кабелю RJ45 для прослуховування власних списків відтворення.

ОС Android: використовуйте власну програму

Дисплей на базі Android - однієї з найпросунутіших операційних систем - дозволяє зберігати будь-які програми в пам'яті дисплея. Ви також можете вивчити багату бібліотеку програм Android і відтворювати контент із неї. Завдяки функції складання розкладу можна планувати відображення програм та контенту залежно від потреб ваших клієнтів та часу доби. Функція автоматичної орієнтації дозволяє легко вибирати портретний або альбомний режим відображення.

Широкі можливості підключення завдяки вбудованому інтерфейсу mPCIe.

Завдяки вбудованому інтерфейсу PCI можна підключати модуль Wi-Fi, Bluetooth або 4G LTE для зручнішого використання дисплея. Покращена міжмашинна комунікація: користувачі можуть виконувати різні настройки, наприклад, додавати характеристики та джерела сигналу.

Контролюйте відтворення контенту за допомогою автоматичних екранних знімків

Відтворення контенту є важливим аспектом вашої діяльності. Завдяки автоматичним екранним знімкам ви зможете забезпечити регулярне відображення контенту. Знімки виконуються протягом дня та зберігаються на FTP-сервері, де ви можете переглянути їх у будь-який зручний час.

Основні характеристики Монітор
Час відгуку (GTG) 12 мс
Діагональ екрану (дюйм) 42,5 (дюйм)
Роздільна здатність екрану (макс.) 1920 x 1080 при 60 Гц
Екран Монітору
Яскравість дисплея 450 кд/м²
Інтерфейси Монітору
Входи Підключення Відеовхід DisplayPort (1.2) HDMI (x 2) DVI-D USB VGA (через DVI) Відеовихід DisplayPort DVI-I VGA (через DVI-D) Аудіовхід Роз'єм 3,5 мм Аудіо лівий/правий (RCA) Цифровий аудіовихід Аудіо лівий/правий (RCA) Управління зовнішніми АС (аудіовихід) Інші підключення mPCIe micro SD micro USB Вихід живлення USB (5 В, 2 А) Зовнішнє управління RJ45 Роз'єм RS232C (вхід/вихід) 2,5 мм Роз'єм IR (вхід/вихід) 3,5 мм

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Монітор Philips 43BDL4050D, купити недорого б/у монітор Philips 43BDL4050D, купити недорого б/у монітор Philips 43BDL4050D, монітор Philips 43BDL4050D б/у, недорого б/у монітор Philips 43BDL4050D