Планшет Lenovo Yoga Tab 3   3 999 грн ➜

Оплата

Безготівкова Оплата

Безготівкова Оплата безготівковим розрахунком здійснюється в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства. 

При виборі безготівкової оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. При такому способі оплати комісія становить 5% від роздрібної ціни, яка на сайті.

Безготівковий розрахунок здійснюється наступним чином:

Після оформлення замовлення на нашому сайті або по телефону, менеджер нашого магазину надішле вам на електронну пошту оригінал рахунку-фактури, який ви зможете оплатити в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашого підприємства.

Для юридичних осіб надаємо повний пакет всіх необхідних документів (оригінал рахунку та видаткової накладної). Обов’язково для отримання товару від вас потрібна довіреність або печатка на нашому примірнику видаткової накладної.

Накладеним платежем

Оплата готівкою або карткою при отриманні товару від кур’єра або в відділенні “Нова Пошта”.

Оплата здійснюється (карткою або готівкою) після перевірки відповідності вмісту посилки замовленню, в національній валюті.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки в відділенні “Нова Пошта” або від кур’єра, ви підписуєте товарно-транспортну накладну (ТТН), тим самим підтверджуючи факт перевірки посилки на відповідність вашому замовленню, а також погоджуєтесь з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до компанії “Eplus” та до “Нова Пошта”.