Планшет Lenovo Yoga Tab 3   3 999 грн ➜

Доставка


Ми доставляємо замовлення по всій території України.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 дні, в залежності від віддаленості Вашого регіону.

Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 днів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари.

Самовивіз

Після оформлення замовлення менеджер уточнить зручний для вас час приїзду за товаром. Товар можна забрати у Дрогобичі за адресою:

вулиця Трускавецька, 45, Дрогобич, Львівська область

Доставка в відділення «Нова пошта» по всій Україні

Терміни доставки до відділення “Нова Пошта” становлять від 1 до 3 днів.

Після відправки вашого товару ви отримаєте SMS-повідомлення з номером накладної. Ви можете перевірити точну дату отримання вашого замовлення на сайті “Нова Пошта”.

Вартість доставки до будь-якого відділення “Нова Пошта” визначається за тарифами перевізника. Обов’язково перевірте ваше замовлення на відповідність накладній перед оплатою наложеного платежу в відділенні “Нова Пошта”.

Важливо!

Усі відправлені товари перевіряються і страхуються на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити техніку безпосередньо в відділенні “Нова Пошта” у присутності представника компанії. У разі неповного комплекту, недостачі товару необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені серйозні механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від посилки, або пред’явити претензії компанії “Нова Пошта”. У цьому випадку “Нова Пошта” компенсує вам завданий збиток, якщо він був завданий по її вині.

Крім вартості доставки, вам також доведеться заплатити компанії “Нова Пошта” комісію за переказ наложеного платежу - 20 грн + 2% від суми переказу.

Кур'єр “Нова Пошта” на вашу адресу

Терміни доставки кур’єром “Нова Пошта” становлять від 1 до 3 днів. Після відправлення вашого товару ви отримаєте SMS-повідомлення з номером накладної. Ви можете дізнатися точну дату отримання вашого замовлення на сайті “Нова Пошта”.

Вартість доставки “Новою поштою” за будь-яку адресу визначається за тарифами перевізника. Обов’язково перевірте ваше замовлення на відповідність накладній (гарантійному талону) перед оплатою наложеного платежу кур’єру “Нова Пошта”.

Важливо!

Усі відправлені товари перевіряються і страхуються на повну вартість. Перевірити техніку на включення при отриманні від кур’єра не представляється можливим (це правила компанії “Нова Пошта”). Таким чином, можна перевірити лише комплектність товару. У разі некомплектності необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені серйозні механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від посилки, або пред’явити претензії компанії “Нова Пошта”. У цьому випадку “Нова Пошта” компенсує вам завданий збиток, якщо він був завданий по її вині.

Крім вартості доставки, вам також доведеться заплатити компанії “Нова Пошта” комісію за переказ наложеного платежу - 20 грн + 2% від суми переказу.


СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • Оплата при отриманні
  • Онлайн-оплата картою
  • Безготівковій розрахунок (+ 5% з ціни товару)