IP-камера Edimax IC-7100

IP-камера Edimax IC-7100

  • Акція
    Топ Продаж
  • -65%
  • Виробник: Edimax
  • Модель: 10000024919
  • Є в наявності
  • Камера Edimax серії IC-7100 - це універсальний пристрій, яке ідеально підходить для спостереження за вашим будинком. Інн..Висока якість товарів

14 днів Гарантії

Швидка доставка по всій країні

Знижки постійним клієнтам

Дропшипінг

Оптова ціна

Напишіть або зателефонуйте нам


Телефон: (068) 077-98-57 (066) 672-75-24


Камера Edimax серії IC-7100 - це універсальний пристрій, яке ідеально підходить для спостереження за вашим будинком. Інноваційна технологія Plug-n-View від компанії Edimax, допоможе легко підключити камеру до Інтернету для спостереження за будинком через смартфон, планшетний комп'ютер або ноутбук не залежно від вашого місцезнаходження.


Завдяки функції віддаленого обертання ви зможете контролювати широкий сектор напрямків, а функція детектора руху гарантує фіксацію будь-якого кримінального події Edimax Plug-n-View Технологія Edimax Plug-n-View робить простим у виконанні ваше прагнення контролювати будинок, сім'ю, домашніх тварин і майно де б ви не знаходилися. З цією технологією ви підключите вашу камеру до Інтернету за кілька простих кроків і зможете підключитися до неї смартфоном, планшетним ПК або комп'ютером з будь-якої точки світу.

Віддалене обертання камери Камера має механізм повороту (± 355 °, горизонтально) і нахилу (± 120 °, вертикально), надаючи більш широкий діапазон кутів спостереження, ніж зазвичай використовуються камери.

Завдяки наявності функції автоматичного сканування, камера серії IC-7000 може спостерігати за обстановкою по попередньо встановленого маршруту. Ви також можете віддалено контролювати через браузер або Edimax утиліту широкий діапазон напрямків спостереження.

Підтримує багатосекторні детектування руху Потужна система багатосекторної детектування руху гарантує отримання доказів кримінального події, як тільки воно сталося.


Ви можете встановити кілька секторів детектора руху. При виявленні руху в будь-якому з цих секторів камера автоматично зробить кадр (відео) події руху. Двостороння аудіо зв'язок Камера Edimax серії IC-7100 підтримує двосторонню аудіо зв'язок.

Вона має вбудований мікрофон і гніздо підключення гучномовця. Підключивши гучномовець до камери, ви можете спілкуватися віддалено.


Загальні
Тип IP-камера
Зображення
Роздільна здатність і формат 1.3 Мпикс
Способи підключення і з'єднання
Flash-пам'ять 4 МБ
Характеристики
Робоча температура 0 - 40°C
Технічні характеристики
SDRAM-память 64 МБ
Інтерфейси 10/100BASE-TX Ethernet
Вид провідна
Живлення 12 В DC
Комплектація Edimax IC-7100 Адаптер живлення Ethernet кабель Інструкція з швидкого встановлення CD диск Один монтажний комплект
Мікрофон так
Нічна зйомка немає
Нахил ±120°
Поворот ±355°
Розміри 108 x 112 x 108 мм
Сенсор CMOS
Слот для карт пам'яті SD
Фокусна відстань F=2.8
Формат відео H.264, MJPEG, MPEG-4

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук