Обертаєма IP-камера Edimax IC-7000PT V2

Обертаєма IP-камера Edimax IC-7000PT V2

  • Акція
    Топ Продаж
  • -74%
  • Виробник: Edimax
  • Модель: 10000024916
  • Є в наявності
  • Механізм повороту в двох площинах IC-7000PT V2 має механізм повороту в горизонтальній (± 355 °) і у вертикальній (± 120 ..Висока якість товарів

14 днів Гарантії

Швидка доставка по всій країні

Знижки постійним клієнтам

Дропшипінг

Оптова ціна

Напишіть або зателефонуйте нам


Телефон: (068) 077-98-57 (066) 672-75-24


Механізм повороту в двох площинах IC-7000PT V2 має механізм повороту в горизонтальній (± 355 °) і у вертикальній (± 120 °) площинах. Користувач може спостерігати і віддалено контролювати великий простір.

Є можливість установки певного напряму спостереження, на яке камера може швидко налаштовуватися. Одночасне спостереження багатьма користувачами Ця IP камера дозволяє одночасне спостереження відео зображення з камери багатьма користувачами. Передова технологія відео компресії (M-JPEG: SXGA, VGA, QVGA і MPEG4: SVGA, VGA, QVGA) дає відеопотік високої якості з великою частотою кадрів. M-JPEG і MPEG4 моди відео компресії Підтримує подвійну моду відео компресії.


Ви можете вибрати M-JPEG або MPEG4 моду відповідно до ваших мережевими настройками для досягнення найвищої якості відео потоку. Підтримка багатосекторної детектування руху, з функцією запису до і після За допомогою IC-7000PTn V2 можна сформувати високоякісну мобільну систему спостереження. Інтелектуальна функція багатосекторної детектування руху допоможе в ефективному спостереженні за вашим будинком, домашніми тваринами та бізнес процесами.

Ви можете визначити до 3х секторів відео зображення для визначення руху. При виявленні руху в будь-якому з секторів камера автоматично зробить знімок (відео кліп) і відправить його на e-mail або FTP сервер. Крім того, завдяки функції попереднього і подальшого запису, IC-7000PTn V2 може зафіксувати кадри попередні події спрацьовування і наступні за ним, що покращує можливості системи спостереження. Двостороння аудіо зв'язок Камера обладнана виходом для підключення спікера і мікрофоном.


Користувач може говорити і чути, спілкуючись з віддаленим абонентом, через веб мережу. Вбудований слот SDHC / SD карти для локальної записи інформації Користувач може записувати локально кадри і відео на SDHC або SD карту пам'яті.

Це дозволяє дублювати систему запису подій при недоступності мережевої зв'язку, коли інформація не може бути надіслана на e-mail або FTP. Соддержка DDNS і UPnP Функція DDNS дозволяє інтернет користувачам використовувати запам'ятовується URL ім'я (як www.edimax.ru) для з'єднання з камерою IC-7000PT V2. Це звільняє користувача від необхідності запам'ятати IP адреса. DDNS є також рішенням для камер, які не мають фіксованого публічного IP адреси. UPnP функція дозволяє Windows XP / Vista користувачам отримувати доступ до камери простим клацанням миші, без введення IP адреси.


Загальні
Тип IP-камери
Зображення
Роздільна здатність і формат 1.3 Мпикс
Способи підключення і з'єднання
Інтерфейси / Коннектори 10/100BASE-TX Ethernet
Характеристики
Робоча температура 0~45 C
Технічні характеристики
Flash-пам'ять 4 МБ
SDRAM-память 64 МБ
Вид провідна
Живлення 12В, 1А
Комплектація IP-камера, адаптер живлення, інтернет кабель, CD з драйверами та інструкцією
Поворот 355°
Розміри 108 x 112 x 108 мм мм
Сенсор CMOS
Слот для карт пам'яті SD
Фокусна відстань 5 mm, ручна фокусування, F = 2.
Формат відео MJPEG, MPEG-4

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук